Kancelaria Adwokacka - Michał Kosmacki

ODSZKODOWANIA

Nasza oferta obejmuje pomoc we wszystkich sprawach o charakterze odszkodowawczym, zarówno o charakterze osobowym, jak i majątkowym. Pomożemy Ci w dochodzeniu odszkodowań na terenie całego kraju. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie sprawy, zapewniając również profesjonalną reprezentację przed sądami wszystkich instancji.

Nasza Kancelaria z uwagi na wieloletnie doświadczenie adwokatów i radców prawnych cieszy się znaczącymi osiągnięciami w dochodzeniu odszkodowań w najczęstszych sprawach  odszkodowawczych. Zajmujemy się odszkodowaniami z tytułu różnych zdarzeń, w tym m. in. wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy i w drodze do pracy, błędów medycznych i zakażeń, upadków na dziurawych lub śliskich chodnikach, wypadków w rolnictwie, pożarów i innych zdarzeń losowych, jak również dochodzeniem świadczeń z umów ubezpieczenia, w tym z polis ubezpieczeń na życie lub ubezpieczeń grupowych pracowniczych.

W zakresie dochodzenia odszkodowań zapewniamy obsługę przez doświadczonego adwokata lub radcę prawnego, który dzięki swojej sumienności gwarantuje wysoki poziom skuteczność podejmowanych działań.

© Michał Kosmacki Kancelaria Adwokacka. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: FINECOLORS.PL