Kancelaria Adwokacka - Michał Kosmacki

Swoje usługi oferujemy zarówno klientom biznesowym, jak klientowi indywidualnemu. Nasi prawnicy – adwokaci i radcowie prawni świadczą usługi w wyspecjalizowanym zakresie i zapewniają pomoc prawną, a także – co nie mniej ważne – osobiste zaangażowanie. Dzięki temu możemy efektywnie wypełniać nasze zobowiązania. Kluczowa jest nasza umiejętność dostosowania się do nowych przepisów i regulacji prawnych, co pozwala nam zapewnić Ci szybką i zintegrowaną pomoc prawną. Jeżeli rozwiązanie Twojego problemu wymaga konsultacji z specjalistą w danej dziedzinie, nasza Kancelaria zorganizuje taki kontakt – w dogodnym dla Ciebie terminie.

W zakresie obsługi podmiotów gospodarczych, swoje usługi kierujemy nie tylko do przedsiębiorców działających na polskim rynku, ale również spółdzielni, jednostek samorządu terytorialnego, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji o charakterze międzynarodowym. Oferujemy stałą obsługę podmiotów gospodarczych działających zarówno w formie spółek kapitałowych i osobowych, jak i indywidualnych przedsiębiorców. Nie ograniczamy się tylko do dużych podmiotów, swoją ofertę kierując również do małych i średnich przedsiębiorstw. Nasi adwokaci i radcowie prawni specjalizujący się w obsłudze przedsiębiorstw pomogą Ci we wszystkich kwestiach związanych z prawidłowym prowadzeniem działalności gospodarczej.

Z naszymi Klientami tworzymy długotrwałe relacje, reprezentując ich i doradzając im we wszystkich ważnych decyzjach prawnych. Nasi Klienci chwalą sobie nasz udział w podpisywaniu i negocjowaniu wszelkich umów i rekomendują nas w zakresie działalności windykacyjnej naszej Kancelarii, z uwagi na nasze liczne sukcesy w odzyskiwaniu należności przedsiębiorców.

Pracownicy naszej Kancelarii posiadają również duże doświadczenie w prowadzeniu spraw klientów indywidualnych, co umożliwia nam udzielanie specjalistycznych porad we wszystkich dziedzinach prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Jesteśmy po to, aby dbać o dobro i spokój naszych klientów i ich rodzin. Ze względu na duże zaangażowanie i wrażliwość naszych prawników mamy umiejętności niezbędne, aby poprowadzić Twoje indywidualne, często emocjonalne sprawy. Bogate doświadczenie w mediacji, doradztwie i reprezentowaniu klientów indywidualnych, pozwala nam zaangażować się w prowadzenie w szczególności spraw: odszkodowawczych, rozwodowych, alimentacyjnych oraz spadkowych.

Oczywiście, nasza Kancelaria posiada również ofertę z zakresu prawa karnego, która skierowana jest do osób fizycznych, jak i do firm, których interesy zostały naruszone bądź zagrożone przestępczym działaniem osób trzecich. Działamy na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego oraz apelacyjnego i kasacyjnego. Zakres świadczonej pomocy prawnej w tej dziedzinie prawa dotyczy osób podejrzanych, oskarżonych, skazanych, ale i osób pokrzywdzonych.

Obsługa prawna odbywa się w języku polskim oraz angielskim.

© Kancelaria Adwokacka Michał Kosmacki. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Śledź Nas
Projekt i wykonanie: FINECOLORS.PL