NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA. WYRÓŻNIENI JAKOŚCIĄ. SKUTECZNA REPREZENTACJA.

SPORY SĄDOWE  

Jesteśmy specjalistami w prowadzeniu postępowań sądowychProces o zapłatęrozwód, czy sprawa o odszkodowanie nie mają przed nami tajemnic. Dzięki profesjonalizmowi zawsze jesteśmy gotowi doradzić Klientowi, jak najlepiej prowadzić spór przed sądem… lub jak takiego sporu uniknąć. Postępowanie przed sądem bywa skomplikowane – pamiętaj, że nikt nie zabezpieczy Twoich interesów lepiej, niż adwokat.

Wieloletnie  doświadczenie  w prowadzeniu  spraw  sądowych  pozwala  nam  ocenić  szanse  na  wygranie  sporu, zebrać właściwe dowody i przygotować  argumenty prawne. Ocena potrzeb, możliwości i celów Klienta, a na jej podstawie – opracowanie odpowiedniej do okoliczności taktyki – pozwala nam skutecznie bronić Twoich praw.

Pomagając Klientowi w prowadzeniu sprawy przed sądem oferujemy:

  • doradztwo w zakresie minimalizacji ryzyka powstawania sporów sądowych;
  • doradztwo przy zbieraniu i poszukiwaniu niezbędnych dowodów;
  • przygotowanie pozwów we wszystkich rodzajach spraw;
  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu sądowym;
  • występowanie w charakterze pełnomocnika przed polskimi  sądami, organami administracji  i innymi organami orzekającymi;

Klient jest w pełni i na bieżąco informowany przez Kancelarię o kosztach postępowania sądowego, przewidywanym toku postępowania oraz jego prawdopodobnym rezultacie. Możesz być pewny, że w toku całego procesu umożliwimy Ci kontakt z profesjonalnym prawnikiem – adwokatem prowadzącym sprawę, który chętnie wyjaśni, jakie uprawnienia daje Klientowi określone orzeczenie wydane przez sąd.