NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA. WYRÓŻNIENI JAKOŚCIĄ. SKUTECZNA REPREZENTACJA.

KONTRAKTY I NEGOCJACJE HANDLOWE

 

Nieodłącznym elementem każdej działalności gospodarczej jest zawieranie kontraktów handlowych. Dobrze zaprojektowana umowa jest polisą, która zagwarantuje Tobie i Twojemu partnerowi biznesowemu pewność co do praw i obowiązków umownych. W imieniu naszych  Klientów – niezależnie od branży i roli – prowadzimy negocjacje  dotyczące wszelkiego typu kontraktów.

Udział prawnika – specjalisty od umów handlowych – w spotkaniach negocjacyjnych jest konieczny, ponieważ jego zadaniem jest czuwanie nad  bezpieczeństwem prawnym Klienta i ewentualna ochrona przed zawarciem niekorzystnych dla przedsiębiorcy umów.

Naszym Klientom oferujemy:

  • tworzenie i analizę umów funkcjonujących w obrocie gospodarczym w tym przede wszystkim: umowy  zlecenia,  o  dzieło,  sprzedaży,  najmu,  przewozu,  robót  budowlanych,  kontraktów obejmujących  realizację  obiektów  drogowych,  przemysłowych  oraz  kontraktów  zbywania przedsiębiorstw i innych;
  • udział w negocjacji warunków ww. umów;
  • sporządzenie opinii prawnych.

Z dumą podkreślamy, że  szczegółowa  i  dogłębna  znajomość  specyfiki  poszczególnych branż, którą mogą pochwalić się nasi prawnicy, pozwala dopasować postanowienia każdej umowy do potrzeb kontrahentów, przy jednoczesnym zabezpieczeniu ich interesów.