NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA. WYRÓŻNIENI JAKOŚCIĄ. SKUTECZNA REPREZENTACJA.

Swoje usługi oferuję zarówno klientom biznesowym, jak klientowi indywidualnemu. Jako adwokat świadczę usługi w wyspecjalizowanym zakresie i zapewniam pomoc prawną, a także – co nie mniej ważne – osobiste zaangażowanie. Dzięki temu mogę efektywnie wypełniać swoje zobowiązania. Kluczowa jest dla mnie umiejętność dostosowania się do nowych przepisów i regulacji prawnych, co pozwala zapewnić Ci szybką i zintegrowaną pomoc prawną. Jeżeli rozwiązanie Twojego problemu wymaga konsultacji z specjalistą w danej dziedzinie, Kancelaria zorganizuje taki kontakt – w dogodnym dla Ciebie terminie.

W zakresie obsługi podmiotów gospodarczych, swoje usługi kieruję nie tylko do przedsiębiorców działających na polskim rynku, ale również stowarzyszeń i fundacji o charakterze międzynarodowym. Oferuję stałą obsługę podmiotów gospodarczych działających zarówno w formie spółek kapitałowych i osobowych, jak i indywidualnych przedsiębiorców. Nie ograniczam się tylko do dużych podmiotów, swoją ofertę kierując również do małych i średnich przedsiębiorstw. Z Klientami tworzę długotrwałe relacje, reprezentując ich i doradzając im we wszystkich ważnych decyzjach prawnych. Klienci doceniają mój udział w podpisywaniu i negocjowaniu wszelkich umów i rekomendują w zakresie postepowań układowych Kancelarii, z uwagi na liczne sukcesy w upadlości i restrukturyzacji należności.

Pracownicy naszej Kancelarii posiadają również duże doświadczenie w prowadzeniu spraw klientów indywidualnych, co umożliwia nam udzielanie specjalistycznych porad we wszystkich dziedzinach prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Jesteśmy po to, aby dbać o dobro i spokój naszych klientów i ich rodzin. Ze względu na duże zaangażowanie i wrażliwość naszych prawników mamy umiejętności niezbędne, aby poprowadzić Twoje indywidualne, często emocjonalne sprawy. Bogate doświadczenie w mediacji, doradztwie i reprezentowaniu klientów indywidualnych, pozwala nam zaangażować się w prowadzenie w szczególności spraw sportów gospodarczych.

 

Oczywiście, Kancelaria posiada również ofertę z zakresu prawa karnego, która skierowana jest do osób fizycznych, jak i do firm, których interesy zostały naruszone bądź zagrożone przestępczym działaniem osób trzecich. Działam na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego oraz apelacyjnego i kasacyjnego. Zakres świadczonej pomocy prawnej w tej dziedzinie prawa dotyczy osób podejrzanych, oskarżonych, skazanych, ale i osób pokrzywdzonych.


Obsługa prawna odbywa się w języku polskim oraz angielskim.